Wednesday, August 8, 2012

Lõksud ja lõksukotid.

Pole siia mõni aeg jälle midagi lisanud. Eks päeval saab sellist tavaelu elatud ja õhtuti istun teleka ees ja vaatan olümpiat. Sinna see aeg siis kaob. Aga täna õmblesin lõksukotte. Lõksud olin ära kaunistanud juba mõni aeg tagasi, aga tahtmine oli ikka lõksukotid ka valmis saada. Lõksukotid kaunistasin aplikatsiooniga. Vastavalt siis sellele, missugused olid lõksud said ka lõksukotid kaunistatud.
Tulpidega.
Mingid sinised lilled.

Lõksude kaunistamiseks lõikasin lilleribad välja salvrätilt ja töötlesin selle siis PVA liimiga lõksu külge. Sellised väikese mustriga salvrätid leidsin Viljandi Decorast.

Aga muidu olen natuke kurb, et suvi, mida nagu ei oleks olnudki, hakkab läbi saama. Iga päev ja öö ladistab vihma.... Kuhu jäävad augusti sumedad suveööd...???
Ühel õhtul, kui ei sadanud, püüdsin pildile oma roosipeenra. Mulle väga meeldivad need päikesepatareil töötavad aialaternad.


1 comment:

  1. Suve on olnud küll tõesti häbematult vähe, aga õnneks on Su tööd säravalt suvised ja see aitab taas jälle naeratustel näole libiseda ning südame kergemaks rõõmustada !
    Aialaternad on kenad, aga mu õhin läks üle, kui ost osutus praagiks. Nüüd paraku eelistan juhtmega elektrilampe või klaashoidikus küünlaid.

    ReplyDelete