Wednesday, July 15, 2015

Roosa - roosa - veel roosam.

Meie tütar kutsuti sünnipäevale. Mingile kummalisele tahtmisele järele andes tekkis soov teha sünnipäevalapsele ise, oma kätega kingitus. Sünnipäevalapse emalt saadud info põhjal on neiu lemmikvärviks roosa.
Ja siis ei saanud ma peast välja Katariina kudugurmees nähtud tüdruku toppi. Muster sealtsamast postitusest.Kuna praegune suvi on nagu on, siis õlapaeltega ma teha ei plaaninud, tegin väikesed kimono varrukad.
7 silma kasvatasin külgedele ja päris paras, selline suvine pikkus.
Sünnipäevalaps on meie tüdrukust pisut pikem ja enne minekut proovis oma laps ikka ka selga. Juba kudumise ajal arvas ta, et tahab ka sellist, ainult sinistes toonides. :D
Lõngad on erinevad puuvillased ja puuvillasegused. Valge ja vanaroosa olid Novita Tennessee, erkroosa Novita Bambu, roosa oli kahest peenemast puuvillasest kokku pandud ja efektiks kudusin sisse ka sellise jämedama lõnga (vardasoovitus nr:6), millest lootsin et sellised nupsukesed tulevad, sama jämeda lõngaga heegeldasin ka kaelusele kaunistusketi.
Kasutasin vardaid 3,5.

4 comments:

  1. Väga ilus topp, kindlasti on sünnipäevalapsel hea meel :)

    ReplyDelete
  2. Väga ilusa mustriga kaunis kingitus! Niisugune pluusike lihtsalt ei saa mitte meeldida! Mõnel lapsel on ikka tõesti vedanud - sõbranna emal on kuldsed käed ja lahke süda!

    ReplyDelete